AERO2 SPRING REVOLUTION

MERINO oblečení značky SPRING REVOLUTION 2.0 rodinné italské firmy Primavera International S.r.l. přináší nový rozměr do termo oblečení.

TECHNOLOGIE TEPLA A KOMFORTU

AERO2 je nová serie aktivního oblečení SPRING 2.0 z Merino vlny pro ty, kdo milují přírodu, respektují přírodní prostředí a chtějí se starat o své tělo zdravým, aktivním životním stylem.

Oděvy jsou sice primárně určené pro sport, ale jsou zároveň tak krásné a precizně ušité, že je lze také nosit bez problému v každodenním životě.

I zde přinesou plusy, díky nimž je vlna Merino Soft Touch jedinečnou:

Větší pocit sucha na pokožce díky většímu absorpčnímu výkonu

Méně podrážděná kůže díky extrémně snížené síle tkaniny, ze které jsou oděvy vyrobeny

Absence pachů díky „odor free“ charakteru příze

Modely trik AERO2 jsou vyrobené převážně z vlny Merino Soft Touch (81% MERINO VLNA, 14% PA POLYAMIDE, 5% EA ELASTANE), které má uprostřed zad ještě tkaninu s prodyšnější strukturou blízkou síťovině, která usnadňuje odvod potu a tím zlepšuje nositelnost a pohodlí oděvu.

Tato kombinace materiálu se ukázala jako ideální. Většinový podíl MERINO vlny dává oblečení všechny pozitivní charakteristické vlastnosti MERINO oblečení s tím, že menšinový 19% podíl umělých vláken dává oblečení stálou pružnost, tvarovou stálost a prodlužuje jeho životnost.

Příklady produktů

AERO2 83-84 Merino triko s dlouhým rukávemem 1/4 zip

Modely AERO2 83 a 84 jsou trika s dlouhým rukávem a 1/4 zipem u krku vyrobené převážně z vlny Merino Soft Touch (81% MERINO VLNA, 14% PA POLYAMIDE, 5% EA ELASTANE), které má uprostřed zad ještě prodyšnější strukturu tkaniny blízkou síťovině, která usnadňuje odvod potu a tím zlepšuje nositelnost a pohodlí oděvu.

CENA: 2290 2050 Kč s DPH

AERO2 81-82 Merino triko s krátkým rukávemem

Modely AERO2 81 a 82 jsou trika s krátkým rukávem vyrobené převážně z vlny Merino Soft Touch (81% MERINO VLNA, 14% PA POLYAMIDE, 5% EA ELASTANE), které má uprostřed zad ještě prodyšnější strukturu tkaniny blízkou síťovině, která usnadňuje odvod potu a tím zlepšuje nositelnost a pohodlí oděvu.

CENA: 1890 1690 Kč s DPH

Praktická zkušenost s modelem trika AERO2 83

Triko perfektně sedne, příjemně obepíná trup i paže a přitom nikde neškrtí, nedře, netáhne.

Tkanina je překvapivě tenká, přitom ale působí velmi pevným dojmem a pocit na těle je velmi příjemný i při zapocení, kdy má člověk stále pocit sucha.

Triko je výborně nositelné buď jako první vrstva s další teplejší navrch nebo i jako pouze jediná vrstva. I v takovém případě dává smysl a může být výbornou jedinou vrstvou při sportu v trochu chladnějším počasí nebo oblečením v běžném životě.

Na rozdíl od trik a dresů serie REVO2 není oblečení ze serie MERINO AERO2 střiženo tak těsně na tělo, postrádá posturální kompresi a spíše dobře obepíná trup a pěkně sedí. Není zde tedy asi nezbytně nutné volit větší velikost než by odpovídalo velikostním tabulkám případně tomu, na co jste zvyklí u sportovního oblečení jiných značek. Záleží především na tom, co daný člověk preferuje. Zda oblečení hodně těsně na tělo, nebo jen příjemně obepínající. Každopádně, jako u jiných produktů z merino vlny sloužících buď primárně nebo volitelně jako první vrstva, není pro dobrou funkci vhodné, aby oblečení bylo vysloveně volné.

Přihlašte se k odběru novinek

Nepřijdete o žádnou nabídku, akci, slevu a informaci o nových produktech.