OMOTÁVKY TECNIFIBRE

Podobně, jako je třeba měnit v raketách výplet, a to nejen až když praskne, je dobré si uvědomit, že i kvalitní a dlouhým používáním neponičená omotávka pomůže k dobrému výkonu na kurtu. Volba typu je do značné míry subjektivní a záleží na osobních preferencích hráčů a hráček. Je ale dobré si uvědomit, co která omotávka nabízí a možná se ta volba neomezí jen na jeden typ, ale třeba na alespoň dva. Je totiž rozdíl, když hrajete v chladnu nebo v hale a nebo na slunci ve 30°C.

Dále tedy naleznete základní informace k vrchním i základním omotávkám Tecnifibre, jejich tlouštce a jejich hlavním vlastnostem.

Naštěstí cena především vrchních omotávek není například v porovnání s kvalitními výplety příliš vysoká a na rozdíl od výpletu si omotávku přemotáte sami. Takže vyzkoušet, co vám bude sedět vás nepřijde až tak draho a můžete si otestovat více různých typů.

OBJEDNAT LZE ZDE nebo si napiště/zavolejte o nabídku

VRCHNÍ OMOTÁVKY

PLAYERS PRO

0,5mm

Vrchní omotávka na bázi Hydrocell s vysokou absorpční schopností pohlcovat vlhkost. I v náročných vlhkých podmínkách tato omotávka absorbuje většinu potu a zajišťuje spolehlivý úchop.

CONTACT PRO

0,6mm

Vrchní omotávka na bázi Wax Resin s velmi vysokou mírou pocitu lepivosti a tedy i perfektního úchopu. Na rozdíl od oficiálních informací k této omotávce o výborné absorpci potu, skutečnost je taková, že v opravdu velmi teplých podmínkách, kdy máte ruce smáčené potem tato absorpce nestačí a úchop již začne prokluzovat. V běžných podmínkách však naprosto skvělá vrchní omotávka, kterou si zamilujete.

PLAYERS LAST

0,7mm

Vrchní omotávka na bázi Hydrocell kombinuje absorpci, přilnavost a odolnost. Technologie Overlast PU je zesílena pro delší životnost. Jedná se o nejsilnější vrchní omotávku Tecnifibre.

CONTACT SLIM

0,4mm

Vrchní omotávka na bázi Hydrocell je nejtenčí vrchní omotávka Tecnifibre pro nejvyšší cit k úchopu. Má slušný pocit lepivosti a poměrně dobrou míru absorpce potu. Hlavní její výhodou je však zcela jistě onen výše uváděný nejlepší cit pro grip. Pro ostatní parametry existují lepší varianty.

PLAYERS PRO FEEL

0,6mm

Vrchní omotávka na bázi Hydrocell+. Omotávka PLAYERS PRO FEEL kombinuje rychlou absorpci a přirozený pocit bez větší lepivosti pro maximální pohodlí. Technologie Hydrocell+ umožňuje až 5x rychlejší absorpci potu než standardní overgrip.

PLYERS DRY

0,4mm

Vrchní omotávka na bázi Hydrocell dává pocit suchého gripu s velkou mírou absorbce potu i v náročných vlhkých podmínkách. Společně s omotávkou CONTACT SLIM je nejtenčí vrchní omotávkou Tecnifibre. Snížením pocitu lepivosti se dosahuje větší schopnosti absorbce potu.

ZÁKLADNÍ OMOTÁVKY

X-TRA ENDURANCE

2mm

Základní omotávka na bázi Hydrocell s vyšší savostí ve srovnání se standardní omotávkou gripu. Ideální pro pohlcování potu při vysokých teplotách a vlhkosti. Optimální přilnavost. Zvýšená odolnost.

X-TRA FEEL

1,9mm

Základní omotávka na bázi Hydrocell s vyšší savostí ve srovnání se standardní omotávkou gripu. Ideální pro pohlcování potu při vysokých teplotách a vlhkosti. Nejvyšší přilnavost ze základních omotávek.

WAX FEEL GRIP

1,8mm

Základní omotávka na bázi Wax Resin je asi nejlepší kombinací pocitu lepivosti a spolehlivosti úchopu.

LEATHER GRIP

1,5mm

Vrchní omotávka z přírodní kůže, pro opravdový pocit z vaší rakety. Hrany gripu zůstávají výraznější, což umožňuje větší přesnost.

X-TRA FEEL BLASON

1,9mm

Základní omotávka na bázi Hydrocell dokonale kombinuje absorpci a přilnavost pro optimální pohodlí. Technologie Hydrocell umožňuje absorpci až 5x rychleji než standardní grip.

WAX MAX GRIP

2,1mm

Základní omotávka na bázi Wax Resin je asi nejlepší kombinací pocitu lepivosti a pohodlí z úchopu.

Přihlašte se k odběru novinek

Nepřijdete o žádnou nabídku, akci, slevu a informaci o nových produktech.