Čelovky STOOTS nejsou čelovky vyráběné ve velkém v Číně a prodávané pak pod různými značkami a logy. Jedná se o čelovky, které od návrhu po finální kompletaci a výstupní kontrolu z výroby pocházejí z Francie (Coublanc, Burgundsko).

I proto jsou to čelovky, na které se budete moci vždy spolehnout a které vás nezklamou ve chvíli, kdy to budete nejméně potřebovat.

KLÍČOVÉ VÝROBNÍ KROKY

Objevte naši výrobu a různé výrobní fáze našich lamp.

VÝROBA A PROGRAMOVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH DESEK

Vlastní elektronické karty a optiku vyvíjíme sami s cílem nabídnout jedinečné osvětlení a výkon nad tržními standardy. Naše vysoce výkonné elektronické součástky odebíráme po důkladném výběru od mezinárodních dodavatelů. Naše desky pak sestavujeme v naší dílně pomocí našich strojů na osazování komponentů. Naše sestavené elektronické karty jsou pak v dílně naprogramovány pomocí programů vyvinutých společností STOOTS. Jsme tedy schopni reagovat na konkrétní požadavky našich zákazníků na výrobu elektronické karty na míru (teplota LED, šířka paprsku atd.) nebo specifické naprogramování (omezený režim, intenzita…).

ZPRACOVÁNÍ HLINÍKOVÝCH DÍLŮ

Vizuálně kontrolujeme kvalitu všech našich eloxovaných hliníkových dílů, které tvoří naše lampy.

Naše čelovky jsme se rozhodli vyrábět převážně z hliníku, protože tento materiál umožňuje velkou odolnost proti poškrábání, nárazům a jiným mechanickým poškozením a zároveň poskytuje optimální odvod tepla při nízké hmotnosti.

MONTÁŽ OPTIKY

Abychom našim zákazníkům mohli nabídnout jedinečné osvětlení, vyvíjíme vlastní optiku pro každý model čelovky.

Každá optika je pak ručně sestavena do těla svítilny. Kolem optiky je také přidáno těsnění pro utěsnění lampy proti vodě a prachu.

SESTAVENÍ TĚLESA SVÍTIDLA

Naše lampy jsou montovány ručně v naší dílně. Montujeme tělo lampy z eloxovaného hliníku, elektronickou kartu, optiku … až po sestavení kompletního finálního produktu.

Kontrolujeme celý výrobní řetězec našich lamp, díky čemuž jsou naše lampy jedinečnými produkty, které svou kvalitou a spolehlivostí předčí většinu ostatních nabízených čelovek.

KONTROLA TĚSNĚNÍ

Všechny naše lampy jsou vybaveny různými těsněními pro zajištění jejich těsnosti a odolnosti proti vodě a prachu.

Naše lampy jsou tak většinou vodotěsné s krytím IP68, tedy 1 hodina ponoření v 5m (kromě MISTI, která má krytí „pouze“ IP67).

Použití různých druhů a typů těsnění namontovaných na našich lampách zajišťuje optimální utěsnění pro všechny možné podmínky použití.

Těsnost našich čelovek vždy kontrolujeme na zkušební stolici v naší dílně.

KOMPLETNÍ KONTROLA ČELOVEK

Po sestavení svítilny, její baterie a její nabíječky jsou jednotlivě kontrolovány všechny čelovky a jejich příslušenství (kvalita osvětlení, konektory, stav baterie, dotažení dílů atd.).

Kontrola kvality je nejdůležitějším krokem v našem výrobním procesu.

Na každé lampě, která prošla kontrolou kvality, je vyryto sériové číslo. Toto číslo s podpisem osoby provádějící kontrolu dostanete na kartě s čelovkou.

Již v roce 2022 přišla společnost STOOTS se svým inovovaným systémem baterií a jejím připevnění na čelovku nazývaným easyLock. První čelovkou s tímto systémem je HEKLA 3, která je od konce roku 2022 dostupná i v Česku. V začátku roku pak k ní přibyla další vysoce výkonná (a zřejmě určená pro velmi specifické činnosti) čelovka YETI.

Další čelovky z předchozích verzí KISKA 2 a OPALO 2 budou pravděpodobně tento trend následovat.

Přihlašte se k odběru novinek

Nepřijdete o žádnou nabídku, akci, slevu a informaci o nových produktech.