JAK OBJEDNAT TO, CO CHYBÍ NA E-SHOPU

Do nabídky jsou zařazeny výrobky firem, které mají pro sport co nabídnout, kterým věřím a jejichž produkty mám v mnoha případech i osobně ověřené. Jednoduše řečeno, nechci nabízet něco, co bych sám nepoužíval, co bych nemohl s čistým svědomím doporučit i těm nejlepším kamarádům.

V nabídce tak jsou produkty následujících firem v abecedním pořadí:

LEKI, MICO, MIZUNO, POC, SNAUWAERT, SPRING REVOLUTION, STOOTS, TECNIFIBRE, VELOFORTE

Sortiment těchto firem je obrovský a je nad mé síly uvést i jen větší část tohoto sortimentu na on-line e-shop. Na e-shopu tedy najdete vždy jen jakýsi velmi omezený výběr z tohoto sortimentu.

To však rozhodně neznamená, že nemůžete koupit i cokoli dalšího z dostupných výrobků výše uvedených firem. Jen to není možné provést on-line, ale trochu jiným způsobem, který si dále popíšeme.

Ale dříve než přistoupím k popisu, jak objednat zboží, které není na e-shopu, povězme si, co jednotlivé firmy nabízejí.

LEKI

Značku LEKI zná asi minimálně 90% sportovců. LEKI patří ke špičce v sortimentu sportovních holí a nachází se zde hole pro běžecké i sjezdové lyžování, hole pro trailrunnig, nordic walking, i treking. Především k zimním sportům pak je zde široký výběr sjezdových a běžeckých rukavic.

Web firmy LEKI

MICO

MICO je italská společnost, která vznikla jako specialista na výrobu sportovních ponožek v naprosto špičkové kvalitě. Ne náhodou je v této oblasti i partnerem italské reprezentace. Dále pak zde najdete i širokou nabídku prádla a oblečení pro různé druhy sportovních aktivit. Jak v sortimentu ponožek, tak i prádla a oblečení si zde najde své skoro každý sportovec. Ať už se jedná o čistě běžecké věci, lyžařské, outdoorové nebo obecně multisportovní.

Web firmy MICO

MIZUNO

Rovněž MIZUNO asi není potřeba široce představovat. Tato japonská společnost patří k producentům sportovního vybavení (oblečení a obuvi) pro široké spektrum sportů již dlouhá desetiletí.

V sortimentu naleznete boty pro běh na silnici i v terénu, pro fotbal, různé sálové sporty i tenis. Z oblečení pak můžete vybírat opět pro různé sportovní aktivity a od ponožek, přes tepláky, legíny, šortky, sukně po tílka, trika, podprsenky, mikiny, bundy a čepice.

Web firmy MIZUNO

POC

POC je švédská firma proslulá především naprosto špičkovými přilbami pro cyklistiku (silniční, MTB, Downhill), chrániči a brýlemi pro cyklistiku i volný čas. Také na svazích v zimě má POC co nabídnout a jejich lyžařské sjezdové přilby patří ke světové extratřídě, kterou používají závodníci a závodnice světového poháru.

To vše doplněno o sortiment oblečení, kde najdete rukavice, kalhoty, dresy, bundy a vesty špičkové kvality a střihu.

Web firmy POC

SNAUWAERT

Znovuobnovená ikonická značka špičkových raket 60-80. let dvacátého století se sídlem v severní Itálii. Specializace na výborné tenisové a padel rakety díky svému většinovému majiteli a CEO Robertu Gazzarovi, který je i špičkovým odborníkem v technologii tenisových raket a vlastník nebo spoluvlastník mnoha patentů s této oblasti.

SNAUWAERT ZNOVU ŽIJE

Web firmy SNAUWAERT

SPRING REVOLUTION

Tato rodinná italská firma podobně jako MICO vznikla s výrobou ponožek a jejich sortiment ponožek pro různé sportovní aktivity určitě stojí za pozornost. Nejen kvalitou, ale i příznivou cenou.

Zcela mimořádné však v jejich sortimentu jsou sportovní trika se skvělým posturálním efektem, která nefungují jako obvyklé kompresní oblečení, ale nechávají v přední části dostatek volnosti pro kvalitní dýchání a zároveň řízenou kompresí především v zadních částech zajišťují ideální postavení těla.

Sortiment pak doplňuje oblečení MERINO, kde se používá velmi kvalitní a příjemný materiál s 80% merina a 20% umělé příze. Tato kombinace umožní výrazně delší životnost oblečení než při použití pouze 100% merina vlny bez znatelného pocitového snížení komfortu. Snad bych řekl i naopak, materiál může být tenčí při zachování vysoké pevnosti a stability.

POSTURÁLNÍ OBLEČENÍ REVO2 – SPRING REVOLUTION

MERINO OBLEČENÍ AERO2 SPRING REVOLUTION

Web firmy SPRING REVOLUTION

STOOTS

Tato francouzská firma vyvíjí a vyrábí špičkové čelovky pro všechny outdoor aktivity. Čelovky jsou lehké, výborně sedí, mají dlouhou výdrž díky vysoké účinnosti a jsou v jejich vývoji uplatňovány poslední inovace v této technice.

Čelovky STOOTS – lehké, výkonné, inovativní

Web firmy STOOTS

TECNIFIBRE

Vše pro tenis od francouzské firmy Tecnifibre, která původně začala s výplety a následně sortiment rozšířila na vlastně vše, co se týká tenistu. Naleznete zde nejen výborné výplety s různými vlastnostmi a určené pro různé typy hráčů a jejich preference, ale i rakety se kterými hrají špičkoví tenisté jako například Iga Swiatek nebo Danil Medvedev. Je zde pak i sortiment dalšího tenisového zboží kde vynikají tenisové míše X-One, různé typy omotávek, tenisové bagy a další doplňky.

TO NEJZAJÍMAVĚJŠÍ OD TECNIFIBRE – 1. RAKETY PRO MUŽE

TO NEJZAJÍMAVĚJŠÍ OD TECNIFIBRE – 2. RAKETY UNI A PRO ŽENY

TO NEJZAJÍMAVĚJŠÍ OD TECNIFIBRE – VÝPLETY – MULTIFILAMENT

TO NEJZAJÍMAVĚJŠÍ OD TECNIFIBRE – VÝPLETY – MULTIFILAMENT POLYFUSION

TO NEJZAJÍMAVĚJŠÍ OD TECNIFIBRE – VÝPLETY – POLYESTER

Web firmy TECNIFIBRE

VELOFORTE

Tato britská společnost vyrábí sportovní výživu, která skutečně chutná. Jedná se o gely, energetické bonbony, iontové a proteinové nápoje, energetické tyčky. Vše ve vegan kvalitě bez lepku.

Je zde velký výběr chutí, ze kterých si snad vybere každý a snad jen drobné varování … konkrétně požívání některých tyček je silně návykové … ;)

Kdy jíst energetické tyčinky

Web firmy VELOFORTE

JAK TEDY OBJEDNAT, CO NENAJDU NA E-SHOPU

Ano, nebude to nic složitého.

  1. Na našem cloudu na adrese http://u.pc.cd/7bYotalK nebo linku menu DOWNLOAD si z příslušného adresáře stáhnete katalog nebo katalogy dané značky. Případně navštívíte web výrobce.

  2. V katalogu nebo na webu výrobce si vyberete druh zboží a určíte si rozměr, velikost.

  3. Buď do zprávy na linku KONTAKT (https://samuelstraka.cz/contact/) nebo e-mailem na adresu sam@samuelstraka.cz napíšete o co byste měli zájem (uveďte co nejpřesněji druh zboží případně i s katalogovým číslem, pokud existuje a požadované množství).

  4. V co nejkratší době vám přijde odpověď s nabídkou ceny a potvrzením dostupnosti nebo odhadovaného termínu dodání. (Věřím, že nabídka ceny bude lepší, než budete moci nalézt jinde)

  5. Po vašem schválení této nabídky dojde k realizaci objednávky s dohodnutými platebními podmínkami a způsobem doručení.

V případě jakýchkoli nejasností nebo problémů je možné psát na e-mail, WhatsApp, kontaktní formulář, FB chat, nebo zavolat na 602366252.

Přihlašte se k odběru novinek

Nepřijdete o žádnou nabídku, akci, slevu a informaci o nových produktech.